У Кривому Розі парк прикрасили незвичайними фігурами (фото)

Кривий Ріг перетворюється, набуваючи нових зон відпочинку. Яскравий, сучасний топіарій стане гарною локацією та розвагою для мешканців та гостей міста. За доручення міського голови у парку Героїв було встановлено топіарий з 14 фігур у вигляді тварин.

топіарні фігури_Кривий Ріг

«Це наш подарунок маленьким криворіжцям в парку за квітковим годинником! Це для нас пілотний проєкт. Він дасть можливість побачити наскільки готові городяни до нового підходу щодо поліпшення парків. Нові арт-об’єкти, фотозони, місця для сімейного відпочинку — над цим зараз працює моя команда. Сподіваємося, що вандалізм не стане причиною, з якої ми відмовимося від втілення в життя таких ідей», — поділився враженнями мер Кривого Рогу Костянтин Павлов.

топіарні фігури_Кривий Ріг

Зелені групові фігурки слонів, бегемотів, левів, ведмедів, а також віслюка, бичка, лося доволі реалістичні й для оформлення зони паркового відпочинку — це вдала ландшафтна ідея.

топіарні фігури_Кривий Ріг

Фігури тварин виготовлені зі штучної трави, всередині спеціальний жорсткий каркас. Для того щоб дотримуватися всіх норм безпеки й звичайно ж щоб уникнути вандалізму фігури додатково забетонують і зміцнять основи фігур.

топіарні фігури_Кривий Ріг

топіарні фігури_Кривий Ріг

топіарні фігури_Кривий Ріг