У Кривому Розі зацвів найбільший на Дніпропетровщині сад сакур

110 японських дерев висаджено у ботанічному саду. На найдовшій в області 50-метровій алеї квітне одразу пів сотні екзотичних рослин. Всього у парку росте 5 видів сакур, та через прохолодну погоду зараз цвітуть лише 3. Повідомляє 34 канал.

«Вишні японські, або сакури — вони полюбляють родючий, але пухкий та рихлий ґрунти, полюбляють зволоженість ґрунту і не витримують вітрів. Треба висаджувати обов’язково в затишних місцях, біля будівель», — говорить наукова співробітниця відділу Ботанічного саду Кривого Рогу Юлія Юхименко.

У Криворізькому ботанічному саду сакури висадили ще у 2015 році. Привезли їх із Хмельниччини. І вже наступної весни вони вперше розквітли. Насолодитися цвітом екзотичних рослин зараз може кожен охочий.

«Насправді ніколи ще не бачив, як цвітуть сакури. Для мене це така можливість, і нарешті я сюди потрапив, тому що живу не так вже й близько. Дізнався, що цвітуть сакури, і ось приїхав подивитися — це дуже вражає, дуже красиво. Є, де пофотографуватися, кадри зробив класні», — каже житель Кривого Рогу Євген Аністрат.