У Луцьку вперше в Україні надрукували інструкції до ліків шрифтом Брайля

Луцька студія «Braille studio» надрукувала перші в Україні інструкції до лікарських засобів для незрячих. Про це IA ZIK повідомив координатор студії Віталій Ткачук.

У Києві презентували перші в Україні інструкції до лікарських засобів, надруковані шрифтом Брайля для незрячих людей Луцькою студією друку шрифтом брайля «Braille studio». Ініціатором виступила одна із мереж аптек. Було надруковано інструкцій до 87 лікарських засобів.

Завдяки активістам «Braille Studio» було надруковано інструкції до лікарських засобів шрифтом Брайля, що значно полегшить використання ліків незрячими людьми. Елементарні дії – прочитати інструкцію, щоб не наплутати з дозуванням і правильним часом прийому ліків, для незрячих людей, які дуже часто потребують сторонньої допомоги, адже скористатися інтернетом не у всіх є змога і робити це, коли ти хворієш – незручно. Маючи під рукою інструкцію шрифтом Брайля, це можна зробити швидко, зручно і самостійно.

Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio» працює вже кілька місяців. Це волонтерський проект, спрямований на забезпечення вільного доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.

 

Добавить комментарий