У магазинах Дніпра порушують правила (Фото)

У Дніпрі у ході перевірок торгових закладів працівники КП «Муніципальна варта» виявили 7 порушень правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними та тютюновими виробами. Вилучали незаконні товари поліцейські відділів відповідних районів. Повідомляють у міській раді.

Алкоголь і сигарети без ліцензії продавали: — у магазині «Продукти», на вулиці Любарського, 104. Вилучено близько 2-х літрів горілки; — у магазині на вул. В. Моссаковського, 26. Вилучено 19 л горілки, 7 л коньяку, 24 л вина; — у торговому павільйоні на вул. Артеківській, 20-Б (територія ринку «Калинівський»). Вилучено 12 л коньяку, 45 л горілки, 25 л вермуту і 1460 пачок сигарет різних марок; — у магазині «Продукти» на вул. Макарова, 1. Вилучено 12 л горілки і 7 л вина; — у магазині «Продукти» на проспекті Б. Хмельницького, 138. Вилучено 4 л горілки; — у магазині на вулиці Вахрушева, 9-А.

Вилучено 74 л пива різних марок. У кафе-барі на вулиці Вокзальній, 5 алкогольні напої продавали без марок акцизного податку. Вилучено 35 л горілки, 25 л коньяку, 20 л вина. На продавця зазначеного кафе складено адмінпротокол за ознаками ст.156 КУпАП («Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами»).