У Новомосковську відкрилася виставка незвичайних картин (фото)

У Новомосковському міському історико-краєзнавчому музеї імені Петра Калнишевського відкрилася незвичайна художня виставка «Чарівний вишиваний світ». В експозиції представлені вишиті картини місцевих мешканок Ірини Пігур та Ніни Безуглої, повідомляє 0569.com.ua.

вишиті картини_Новомосковськ

Майстриня Ірина Пігур – бібліотекар з 45-річним стажем. Розповідаючи про свою творчість, вона підкреслила, що надзвичайно важливо уміти відкривати в собі нові можливості, грані й таланти: працювати, цікавитись, шукати. І тоді життя заграє новими барвами, зокрема й на вишитих полотнах.

вишиті картини_Новомосковськ

вишиті картини_Новомосковськ

Виконуюча обов’язки начальника Управління культури, спорту та туризму Новомосковського міськвиконкому Анастасія Чарун-Олійник вручила майстриням Почесні грамоти.

вишиті картини_Новомосковськ

вишиті картини_Новомосковськ

«Це не лише відкриття виставки вишиваних робіт, це відкриття нової грані таланту прекрасних жінок, яким нема коли нудьгувати. Іноді здається, що усі цікаві сторінки надійно перегорнуті, і чарівний келих вогню підтримує тепло, але не випромінює яскравого світла. Та, раптом зірки сходяться таким невідомим чином, що проста історія перетворюється на казку і починають творитися дива. І тоді поет пише вірші, у музиканта лунає нова мелодія, а, чому б і ні, і 5 років тому Ірина Миколаївна почала вишивати. Її подруга з серйозною технічною освітою Ніна Безугла також взяла до рук канву і звичайна голка перетворилась на золоту», – сказала молодший науковий співробітник музею Алла Савченко під час відкриття виставки.

вишиті картини_Новомосковськ