У Кривому Розі приймали найкращих борців з усієї України (фото)

Напередодні Дня визволення Кривого Рогу у місті відбувся ХХIІ Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Турнір зібрав учасників із Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Черкас, Миколаєва, Херсону, Южне, Ізмаїлу, Кам’янського (Одеська область), Торецьку, Слов’янська (Донецька область), Українки (Київська область), Каховки, Скадовську (Херсонська область). Юні спортсмени віком до 15-16 років, всього майже 200 чоловік, виборювали першість у спортивному єдиноборстві.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби_Кривий Ріг

Завдяки підтримці міста, у Кривому Розі збережено усі 10 ДЮСШ, успішно працюють 67 спортивних клубів та міських федерацій, в яких різними видами спорту займається понад 25 тисяч спортсменів.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби_Кривий Ріг

У місті підтримують кращих спортсменів та їх тренерів, що прославляють Кривий Ріг на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Щорічні стипендії протягом 5 років отримали більше 500 спортсменів та тренерів на суму понад 5 мільйонів гривень. Разом з тим, місто багато працює над тим, щоб не лише зберегти, а й оновити спортивну інфраструктуру – капітально ремонтуємо басейни, встановлюємо спортивні майданчики, проводяться ремонти в спортзалах звичайних шкіл.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби_Кривий Ріг

На сьогодні у Кривому Розі в 19 різноманітних видах єдиноборств займається понад 6 тисяч спортсменів, з них вільною боротьбою – більше 200 криворіжців. Знаково, що турнір з вільної боротьби проводиться за ініціативи дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Саме цей заклад займається базовою підготовкою борців. Понад 200 юнаків та дівчат тренують 9 тренерів-викладачів, які є справжніми професіоналами своєї справи.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби_Кривий Ріг

Гордість школи та міста – Анастасія Польська, чемпіонка Європи серед дівчат, та бронзова чемпіонка світу серед кадеток. Ілона Прокопевнюк, Роман Вовчак та Владислав Абрамов посіли гідні місця на чемпіонатах Європи та світу.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби_Кривий Ріг

«Вільною боротьбою займаюсь 9 років. Торік виграв Чемпіонат України. Я другий раз виступаю на турнірі у Кривому Розі. Мені подобається організація змагань, умови дуже добрі, у вас хороша спортивна база», – сказав Владислав Яцковський, представник команди з Херсону.