У парку Дніпра відбулося свято здорового способу життя (фото)

В «активному парку» у Дніпрі – свято здорового способу життя.  На інтерактивному майданчику пройшли показові виступи з різних видів спорту. А ще, провів руханку чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин. Долучився до зустрічі і заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Начовний. Як це було – у фоторепортажі.

Інтерактивний майданчик – у дніпровському парку Глоби

Це один із 18 «активних парків», які вже облаштували у містах і селах Дніпропетровщини.

Локації активного дозвілля відкривають за програмою Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

«В області відкриваються нові стадіони, ігрові майданчики, «активні парки». Такі локації з’являються у різних куточках Дніпропетровщини. У селах і містах. Вони об’єднують дітей і дорослих навколо здорового способу життя. Мотивують займатися спортом», – сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Начовний.

До Дня фізичної культури і спорту в «активному парку» у Дніпрі організували  спортивне свято

Зустріч зібрала кілька десятків дітей та дорослих

На майданчику – показові виступи з різних видів спорту

Відточені рухи каратистів,..

…впевнені паси юних футболістів.

А ще – «олімпійська» руханка. Заняття провів чемпіон світу з фехтування, учасник чотирьох Олімпійських ігор Богдан Нікішин.

«Важливо, щоб таких майданчиків було все більше. Маємо залучати молодь до занять спортом. Своїм прикладом популяризувати  здоровий спосіб життя», – сказав фехтувальник Богдан Нікішин.

Діти із задоволенням повторюють рухи за титулованим тренером.

«Займаюся футболом з 5 років. Мій дідусь – майстер спорту. Напевно, від нього мені передалася любов до спорту. Постійно тренуюся, з друзями ходимо на спортивні майданчики. Хочу стати професійним футболістом», – сказав 11-річний спортсмен Святослав Сердюковський.

Для всіх охочих – майстер-клас зі скандинавської ходьби

«Дуже вдячні, що є така програма Президента зі створення «активних парків». Адже це робить спорт доступним для дітей, молоді, дідусів і бабусь. Заняття просто неба об’єднують цілі родини», –  поділився керівник школи оздоровчої скандинавської ходьби Ігор Єфименко.

На локації – турніки та гімнастичні бруси, шведська стінка, спеціальні лави для віджимання

А ще – таблички з QR-кодом

У будь-який зручний час за допомогою смартфону можна пройти комплексне тренування. Вправи – від професійних спортсменів та зірок сцени.

Долучитися до тренувань просто неба може кожен бажаючий

Виконати комплекс вправ, скористатися інвентарем

Зробити фото з друзями та поділитися світлинами у соцмережах з хештегами #ЗдороваУкраїна, #АктивніПарки, #ЯвАктивномуПарку, #ТренуюсьВАктивномуПарку

Незабаром на Дніпропетровщині запрацюють ще 20 активних парків.