У шлунку знайшли соску: у Дніпрі ледь не померла породиста кішка (Фото)

У Дніпрі сіамська красуня Жасмін опинилася на вулиці і ледь не загинула. Волонтери Дніпра просять допомоги у сплаті боргу за її порятунок. А це не маленька сума — 2 590 гривень.

«До будинку одинокої бабусі приповзла худа та маленька кішка. Вона не їла, не пила. Блювота, неприродно роздутий животик — очевидні показники важкої хвороби примусили жінку терміново бігти шукати допомоги для гості. Після поневірянь по ветеринарах, які не могли встановити причину хвороби, після УЗД та гастроскопії, нарешті, потрапили до хірурга, який терміново зробив операцію, бо Жасмін вже була між життям та смертю. В її шлунку знайшли дитячу силіконову соску! Вона роздулася, заповнила майже весь шлунок та приносила такі страждання киці», — пишуть волонтери дніпровської «Вірності».

Зараз Жасмін, яка важить лише 2,2 кг, дуже повільно приходить до тями.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Жасмін»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Жасмін»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.