У Синельниківському районі в розпалі посівна

У Синельниківському районі в розпалі посівна. Працюють магазини та аптеки. Продовольства – вдосталь. Відновлюється бізнес. Про це під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації розповіла голова Синельниківської РВА Світлана Назарчук.

«Ворожа атака вчора ввечері призвела до руйнування об’єкту інфраструктури. Але найголовніше, життю людей нічого не загрожує. Не завадив він і проведенню посівної. На полях аграрії працюють вдень. А за узгодженням поліції та тероборони – і вночі», – сказала Світлана Назарчук.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Вона додала, що Синельниківщина – сільськогосподарський район. Під час весняних робіт аграрії вже посіяли ранні культури на понад 100 тис га. Це горох та ячмінь. А ще удобрюють озиму пшеницю.

«У районі функціонують підприємства, торгові точки, аптеки. У магазинах є все необхідне. Працює транспортне сполучення, заправки. Під охороною об’єкти критичної інфраструктури – електростанції та джерела водопостачання», – зазначила голова Синельниківської РВА.

У районі – понад 4 тис переселенців. Їм допомагають місцеві підприємці. Приймають і гуманітарну допомогу з Німеччини, Франції, Іспанії.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!