Україна встановила світовий рекорд на чемпіонаті світу-2023 з параплавання

Збірна України завершила виступи на чемпіонаті світу-2023 з параплавання, що відбувся в британському Манчестері. Команда підходила до останнього, сьомого, дня змагань з 49 нагородами за спиною та здобула наприкінці турніру ще шість медалей: по три золоті й бронзові, повідомляє “Суспільне. Спорт“.

П’яте “золото” цього чемпіонату світу завоював Андрій Трусов. Лідер української команди фінішував першим на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S7 (серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату). Його результат – 1:00.09 хвилини – приніс Україні останній світовий рекорд змагань. Попередній найкращий час (1:00.34 хв) належав британцеві Девіду Робертсу та тримався з 2008 року.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Натомість своє перше “золото” турніру здобув Олександр Комаров, який очолив турнірну таблицю в категорії 100 метрів вільним стилем у класі S5. Переможним для нього став час 1:08.72 хвилини.

Утретє на найвищу сходинку п’єдесталу піднявся Денис Остапченко. Плавець подолав 100 метрів вільним стилем у S3 із топчасом: 1:35.97 хвилини.

“Бронзою” змагання завершив Ігор Німченко, який замкнув трійку призерів у дисципліні 100 м на спині в S10 (1:01.47 хв). По бронзовій медалі також вибороли Кирило Гаращенко, який став третім на 200 м комплексом у SM13 (2:13.28 хв), та Ірина Пойда з третім результатом на 100 м вільним стилем у S5 (1:22.03 хв).

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!