Українська паралімпійська збірна очолила турнірну таблицю на чемпіонаті світу (Фото)

На вихідних у німецькому місті Фінстерау стартував чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону. Протягом двох змагальних днів національна паралімпійська збірна України виборола 17 нагород, з яких шість найвищого ґатунку. У перший день турніру українські паралімпійці очолили турнірну таблицю світової першості, здобувши до командного активу дев’ять високих нагород — три золоті, чотири срібні та дві бронзові медалі.

Чемпіонкою у категорії «жінки стоячи» стала Олександра Кононова з результатом — 31:41.5, срібний результат 33:05.7 має її колежанка по команді — Людмила Ляшенко.

паралімпійська збірна

Григорій Вовчинський виборов почесну бронзову нагороду з результатом 31:22.8 у цій же категорії серед чоловіків.

У категорії «сидячи» Тарас Радь завоював друге місце з результатом 37:52.2.

паралімпійська збірна

На подіум піднялися і українські спортсмени- чоловіки з порушеннями зору: Юрій Уткін з гайдом Русланом Переходою вибороли найвищу нагороду, їхній результат — 32:50.7. Другими стали Анататолій Ковалевський з гайдом ОлександромМукшиним (33:07.4), на третьому місці Дмитра Суярко з гайдом Василем Потапенком (33:51.9). У цій же категорії серед жінок першою фінішувала Ольга Прилуцька з гайдом Володимиром Івановим (33:11.4), на другій сходинці Оксана Шишкова з гайдом Віталієм Казаковим (33:18.5).

12 лютого, у другий день змагань, синьо-жовті закріпили свої лідерські позиції, здобувши вісім нагород.

паралімпійська збірна

У категорії «чоловіки стоячи» переможним став спринт для Ігоря Рептюха, котрий виборов золоту нагороду. Його товариш по команді Григорій Вовчинський третій.

У цій же категорії у жінок — увесь український подіум: Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу, Олександра Кононова виборола срібну нагороду, Ірина Буй стала бронзовою призеркою.

паралімпійська збірна

У категорії чоловіки сидячи чемпіонський титул здобув Максим Яровий,який яскраво переміг своїх суперників з США та Норвегії.

У чоловіків та жінок з порушеннями зору — по одній срібній нагороді: в Юрія Уткіна(гайд — Руслан Перехода) та Шишкової Оксани (гайд — Віталій Казаков), повідомляють у прес-службі Міністерства молоді та спорту.

Добавить комментарий