Українські вечорниці пройшли у Васильківці (Фото)

У Васильківському районному будинку культури в рамках відродження та підтримки національних традицій, пройшли українські вечорниці. Наші земляки дуже полюбляють суботні вечори відпочинку,що постійно проходять у закладі. А ще такі заходи як вечорниці, то взагалі радо сприймаються глядачами.

Це театрально-вокальне дійство (режисер — постановник Надія Котій) було сповнене народними піснями, іграми та забавами, давніми звичаями та обрядами. Було там і гадання та ворожіння дівчатами, як колись на свята, у давніх наших традиціях, була там і тітка-знахарка (Наталія Гордієнко), яка ділилася з дівчатами різними життєвими премудростями. А радо зустрічала усіх у своєму домі тітка Одарка (Наталія Данилюк).

Весело було того дня у будинку культури.

Залицяння та сватання до головної героїні Оксани (Анастасії Данилюк) трьох легенів: Степана, Грицька та Семена, що хотіли б взяти її собі за дружину. Змагання серед них на спритність, влучність та ерудицію.

Веселі жарти та небилиці звучали того для із уст головних героїв: Івана Свистуна, Сергія Помазана, Дмитра Бгатова. Веселі дівчата: учасниці зразкового аматорського ансамблю «Зорепад» (Ліза Шалахманова, Валерія Красюк, Наталія Марченко, Анастасія Ковальчук, Кіра Ликова), вокальний ансамбль «Співаночки» (Каріна Булава, Сніжана Львова, Аня Копєйко, Катя Тимощенко), хореографічний колектив РБК( Лаура Коваленко, Діана Єлютніна, Распітіна Катя, Аня Яцина) задавали головний настрій протягом усіх вечорниць.

Силами працівників та аматорів був накритий стіл. Були там і вареники з сметаною, і пампушки, і пиріжки, і млинці з різними начинками, і солоненькі огірочки та помідорчики, якими потім наші учасники частували усіх присутніх у залі.
А про атмосферу та настрій, який панував у залі, ось ці світлини скажуть самі за себе.

 

АНАСТАСІЯ ДАНИЛЮК,
учасниця «народного» аматорського
вокального ансамблю «Смерека»