УКРОП вимагає перевиборів Президента та парламенту

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» закликає провладні партії – «Блок Петра Порошенка» разом «УДАРом» і «Народним фронтом» – взяти на себе політичну відповідальність за голосування щодо змін до Конституції України і пов’язані з ним трагічні події під стінами парламенту та офіційнооголосити про створення нової коаліції разом з реваншистським «Опозиційним блоком».

«Ми стали свідками того, як три коаліційні фракції не підтримали запропонований Президентом законопроект, а для його ухвалення влада вдалася до послуг ситуативної більшості за участі реваншистського «Опозиційного блоку». Фактично, влада повернула до життя так звану «широку коаліцію» і продемонструвала, у який спосіб надалі будуть проводитися через парламент необхідні їй рішення, – сказано в заяві партії, розміщеній на її офіційному сайті. – Голосування у парламенті за зміни до Конституції України та перехід в опозицію «Радикальної партії Олега Ляшка» засвідчили фактичний кінець існування коаліції».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Якщо провладні партії не підуть на створення коаліції з «Опозиційним блоком», необхідно оголосити перевибори до парламенту, вважають в УКРОПі. «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» також наполягає на дочасних виборах Президента, оскільки нинішній Глава держави несе відповідальність за суспільно-політичну кризу в країні. «Ми переконані, що повне перезавантаження влади – єдиний демократичний шлях виходу України з нинішньої кризи. Зволікання з перевиборами провокуватиме її подальшу ескалацію», – наголосили в УКРОПі.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь