Укрпошта доставила 88% пенсій за травень

За травень Укрпошта виплатила 9,3 млрд грн пенсій. Завдяки поштовому оператору пенсію готівкою отримали більше 2,5 млн пенсіонерів по всій країні.

У Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Кіровоградській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях пенсії виплачено на рівні 98-99%.

Виплата пенсій проходить також на окупованих територіях. Так, в Запорізькій області виплачено 79% пенсій, Миколаївській – 96%, Харківській 76%, Донецькій 59%.

В Київській області виплачено 96% пенсій на суму понад 1,1 млрд грн. З них 9,3 млн грн пенсіонерам Києва та області було виплачено за переадресацією на нове тимчасове місце перебування. Найскладніша ситуація в Херсонській області, до якої практично немає доступу. Там виплачено 21,2 млн грн пенсій за травень, що складає 8,3%. Ще пенсій на близько 2,5 млн грн виплачено за переадресацією.

Загалом за травень Укрпошта виплатила 88% пенсій. Частина пенсіонерів скористалася послугою переадресації виплат у зв’язку із тимчасовою зміною місця перебування. Загалом Укрпошта здійснила переадресацію пенсій для 10,5 тис пенсіонерів сумарно на 46,5 млн грн. Для порівняння, послугою переадресації в квітні скористалося 22 тис пенсіонерів. Ці гроші люди змогли так само отримати готівкою в відділенні Укрпошти і місті, де вони тимчасово проживають. Найбільше послугою переадресації скористалися мешканці Харківської (4,5 тис пенсіонерів), Луганської (1,3 тис), Київської (1,9 тис) областей.

Ті клієнти, яким не вдалося виплатити пенсії за травень, отримають гроші разом з червневими пенсіями.