В чому небезпека пшеничного хлібу

Хоча важко уявити свій раціон без шматочку хліба, нині вчені та дієтологи сходяться на думці, що цього продукту краще уникати. Пише zdorovia.com.ua.

Основу традиційного рецепта хліба складають всього три продукти: рафіноване пшеничне борошно, вода та сіль. Окрім цих компонентів, на промислових пекарнях до хлібу дуже часто додають різноманітні шкідливі домішки та консерванти, відповідно важко уявити, щоб хліб мав високу поживну цінність.

Рафіноване борошно проходить складний процес очищення, тож кінцевий продукт втрачає всі свої корисні властивості. Зверніть увагу, що під час рафінації усі пшеничні зародки та висівки йдуть у відходи.

На виході ми отримуємо продукт з низьким вмістом клітковини, вітамінів та мінералів. До того ж пшеничний хліб містить велику кількість крохмалю, який погіршує метаболізм та часто стає причиною розладів травлення.

Хліб шкодить здоров’ю через високий вміст натрію, що може призвести до серйозних внутрішніх розладів та погіршення самопочуття. У магазинному пшеничному хлібі на 1 кілограм готового продукту припадає аж 19 г солі. Це означає, що один 250-грамовий буханець хліба містить приблизно 4,7 грама солі.

Також пшеничний хліб є неймовірно калорійним продуктом з високим глікемічним індексом. Через цей високий показник хліб важко назвати джерелом корисної енергії. Саме тому за умови регулярного вживання хлібобулочних виробів ви провокуєте підвищення рівня цукру у крові та зменшуєте кількість інсуліну в організмі.