В обласній військовій адміністрації презентували пазл із зображенням Дніпра

До Дня Української Державності у Дніпропетровській ОВА презентували пазл. На ньому – зображення Дніпра з висоти пташиного польоту.

Випустили 450 екземплярів гри-головоломки. Їх передадуть до закладів позашкілля, музеїв міста та молодіжного центру. А ще пазл можна буде виграти у фотоконкурсі.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Хотіли презентувати пазл у березні, але через війну довелося відкласти. Та сьогодні, у День Державності, ця подія символічна. Адже він покликаний розповісти світу, що історія України прадавня та могутня. А Дніпро – частина цієї історії», – зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Дар’я Біла.

На пазлі зображений краєвид Дніпра. На передньому плані розвивається величезний Прапор України. Далі видно річку, парк Шевченка, Монастирський острів, Лівий берег міста.

«Це моя улюблена частина міста. Воно у нас дуже красиве та спонукає розглядати його зверху, – поділився ілюстратор пазлу Максим Паленко. – Мені дуже сподобалася ідея створити таку головоломку. Бо ми складаємо своє враження про місто з маленьких частиночок. Збираємо цей «пазл» у своїй свідомості».

Ілюстратор поділився: найважче в роботі над зображенням було уникнути географічних «ляпів». В решті працювалося легко.

 Це вже другий пазл з краєвидами Дніпра. У кожній грі – по 500 елементів.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!