В одній із територіальних громад Дніпропетровщині вирішують нагальну проблему (фото)

На Дніпропетровщині тривають роботи з будівництва водогону у Шолоховому. Одне з найболючіших питань старостинського округу — вирішується. Про це повідомляють у пресслужбі Покровської міської ради.

У 2019 році Шолохово приєдналося до Покрова з головною проблемою села – відсутністю водопостачання. Вирішення цієї нагальної проблеми гальмувалося не один рік. Сподівання людей були лише на новий статус села та керівництво об’єднаної територіальної громади, яке активізує процес забезпечення водопостачанням та доведе справу до логічного завершення.

водогон у Шолоховому_Дніпропетровщина

Протягом двох років тривала робота у цьому напрямку. Зараз іде будівництво водогону з підключення Шолохового до мережі МКП «Покровводоканал». Проєкт реалізується у два етапи. Перша черга – будівництво водогону до Шолохового, приєднання до існуючих мереж системи водопостачання, будівництво насосної станції. Роботи з реалізації першої черги вже наближаються до завершення.

водогон у Шолоховому_Дніпропетровщина

Передбачається проведення та завершення будівництва трубопроводів вулицями села, у тому числі й трубопроводів-недобудов, прокладених раніше.

водогон у Шолоховому_Дніпропетровщина

Паралельно служби водоканалу спільно зі старостою проводять роботу щодо отримання мешканцями технічних умов, аби у домоволодіннях була вода. Подача води здійснюватиметься поетапно, відповідно до монтажу трубопроводу. Головне – подаватиметься у цілодобовому режимі.

водогон у Шолоховому_Дніпропетровщина

Роботи тривають, їх планують завершити до кінця поточного року.