В одному із скверів Дніпра з’явиться сучасна система поливу (фото)

У зеленій зоні Дніпра, яка знаходиться між будинками 32 та 40 по проспекту Героїв, кипить робота з облаштування системи поливу. Оновлення на цій території (800 кв. м, – ред.) вестимуться декілька тижнів, зазначають у КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації».

«Ми відреагували на численні прохання містян, щоб тут була сучасна система поливу. Для цього ми розробили спеціально проєкт. Зробимо 100 метрів водогону та два колодязі для розподілу води. Після проведених робіт візьмемося за оновлення лавочок та урн біля зеленої зони, підсаджуватимемо ще квіти, кущі тощо», – розповів заступник директора КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації» Дніпровської міської ради Дмитро Ріхтер.

сквер на проспекті Героїв_Дніпро

Раніше сквер поливали самостійно мешканці прилеглих багатоповерхівок, зауважує місцева мешканка Наталія Дмитренко: «Ми носили відра чи тягнули шланги. Взагалі тут з десяток дерев та кущів висаджено нами власноруч. Тому ми звернулися до мерії, щоб фахівці за всіма правилами зробили сучасну систему поливу. Дуже добре, що взялися за роботу, до того ж, вважаю, що зі скверу можна зробити найкращу зелену зону всього проспекту».

сквер на проспекті Героїв_Дніпро

Із проханнями та зауваженнями до комунального підприємства можна звернутися як через соцмережі (https://www.facebook.com/dmr.parks), так і гарячу лінію (https://hotline.dniprorada.gov.ua/).

сквер на проспекті Героїв_Дніпро

«Ми реагуємо на всі звернення де треба, розробляємо проєкти й проводимо оновлення, висаджуємо рослини і також підтримуємо бажання людей висадити на тій чи іншій локації дерева або ще щось», – підсумував Дмитро Ріхтер.

сквер на проспекті Героїв_Дніпро