В трьох селищах Криничанського району вперше за десятки років відремонтували центральні вулиці

В Криничанському районі вперше з радянських часів капітально ремонтують дороги. Цього року оновили центральні вулиці сел Кринички, Зоря та Затишне.  У селі Болтишка роботи ще ведуться.

«Дороги області не ремонтувалися роками. В маленьких населених пунктах не вистачало фінансування інколи навіть на латання ям. Цього року по всій Дніпропетровщині капітально  ремонтуємо 160 шляхів. Оновлюємо й чотири вулиці Криничанського району», – розповів Валентин Резніченко.

Новий асфальт отримала вулиця Героїв Чорнобиля в Криничках. Раніше на головній артерії селища, де знаходяться школи, дитячі садочки, лікарня, стадіон, були суцільні ями. Ні ходити, ні їздити було неможливо, кажуть місцеві.

«Дорога була страшна. Коли вулицю почали ремонтувати та зрізали верхній шар, то вона була для нас ідеальна порівняно зі старою. А коли уклали новий асфальт, шлях для водіїв став як в Європі. Таке ми бачили тільки по телевізору», — поділився мешканець селища Віталій Яценко.

Разом з відремонтованою дорогою по вулиці Лесі Українки село Зоряотримало нове життя. Діти не можуть натішитися сучасним шляхом, весь вільний час катаються на роликах, велосипедах та скейтах. Невдовзі в селі вперше за 20 років з’явиться крамниця.

«Зробили дуже хорошу дорогу в самому центрі. Ми вирішили відкрити магазин. Тут в нас будуть і продукти, і господарчі товари, щоб мешканцям було зручно» — розказала приватний підприємець Олена Кірієнко.