В Україні відновили послугу обміну посвідчення водія онлайн

В Україні знову зможуть замовляти обмін посвідчення водія онлайн з доставкою у будь-яке відділення Укрпошти. Про це заявив начальник Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ Микола Рудик, передає Укрінформ.

“Кожен громадянин, який знаходиться в Україні, має почуватися у безпеці та отримувати якісні доступні сервісні послуги в сучасних умовах. Тому відсьогодні ми запроваджуємо (знову цю – ред.) нову послугу – замовлення та отримання посвідчення водія у кілька кроків. Перший – замовлення, другий – отримання”, – заявив він.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Начальник Головного сервісного центру МВС сказав, що кожен з водіїв має право обрати зручний для нього спосіб отримання посвідчення водія – або у найближчому до нього територіальному сервісному центрі МВС, або у відділенні Укрпошти, або додому.

“Обирати кожному з водіїв (потрібно – ред.) самостійно. А час, який ви мали б витратити на (усі кроки щодо – ред.) отримання посвідчення водія, (можна – ред.) витратити по-іншому”, – зазначив чиновник.

Для цього потрібно зайти через сайт ГСЦ МВС і подати заявку (через електронний кабінет водія – ред.), яка буде оброблятися адміністраторами і фахівцями Головного сервісного центру.

На цій презентації також було показано ролик щодо механізму замовлення і отримання у подальшому посвідчення водія.

Рудик заявив, що ця послуга має найпоширеніший попит серед громадян України. Зокрема, вона має попит у разі втрати посвідчення водія, його викрадення.

Мова йде і про звичайний обмін старого посвідчення водія на нове, – можливо, після зміни прізвища тощо.

“Запровадивши цю послугу, ми впевнені, що більшість з наших відвідувачів перейде у онлайн, що вони перейдуть на новий етап, новий механізм”, – сказав Рудик.

За його словами, це буде новий рівень відносин між Міністерством внутрішніх справ, Головним сервісним центром МВС та їхніми відвідувачами.

Відповідаючи на питання, Рудик поінформував, що є кілька етапів надходження до них та обробки інформації через електронний кабінет.

“Найголовніше – це отримання посвідчення. Цей час, який необхідний до отримання (посвідчення водія – ред.), буде складати від 5 до 10 робочих днів. Але зазвичай це буде упродовж тижня, можливо, і менше часу”, – заявив він.

Чиновник поінформував, що вартість послуги не буде перевищувати 600 гривень – у разі замовлення та отримання доставки посвідчення водія на Укрпошту.

“Старі права при цьому будуть уже неактуальні і (не будуть чинними – ред.)”, – сказав він.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!