Добавки до кави, від яких варто відмовитися

Багато хто з нас не може уявити початок дня без маленької чорної чашки. Кава також супроводжує нас під час обіду, вечері, світських та ділових зустрічей, повідомляє «Країна здоров’я«.

Численні наукові дослідження підтвердили, що кава є природним спалювачем жиру, тому вона не повинна бути відсутня в раціоні людей, які худнуть. Вона покращує кровообіг, додає енергії, а завдяки вмісту важливих антиоксидантів знижує ризик розвитку деяких видів раку. Дослідники вважають, що кава продовжує життя, знижує стрес і навіть може знизити ризик розвитку діабету 2 типу.

На жаль, є й погані новини. Кава з різноманітними добавками, до яких ми так охоче тягнемося, втрачає свої властивості. Більше того, це може негативно вплинути на наш організм. Ароматизовані сиропи, печиво, згущене молоко, сухі вершки або навіть молоко перетворюють чашку кави на справжню калорійну бомбу.

«Кава з молоком та тістечками – це їжа, яка тисне на підшлункову залозу. Все більше і більше молодих людей стикаються з вуглеводними розладами у вигляді інсулінорезистентності, переддіабету або діабету 2 типу, і це результат безлічі факторів, що накладаються один на одного», — попередила доктор Луїза Напірковська, діабетолог, ендокринолог і терапевт.

фото із відкритих джерел