Виш Дніпра увійшов до ТОП-25 університетів світу

Дніпровський державний медичний університет увійшов до ТОП-25 університетів світу. Складав цей рейтинг U-Multirank за показником «Інноваційні форми оцінювання в медицині». Про це повідомили на сторінці університету в Facebook.

Цей показник враховує використання в навчальному процесі нових форм оцінювання, таких як тематичні дослідження (case studies) та структуровані клінічні випадки, порівняно з тестами множинного вибору та письмовими тестами. Ці інноваційні форми краще пов’язані з очікуваними результатами навчання лікарів.

«З 2014 року проводиться багатовимірне ранжування університетів з усього світу, що орієнтоване на користувачів, яке узагальнюється в рейтингу U-Multirank», — повідомили організатори рейтингу.

Відбирали кращі виші і складали їхній перелік під егідою Європейської Комісії консорціумом європейських дослідницьких центрів: Центром політичних досліджень вищої освіти (м. Енсхеде, Нідерланди), Центром розвитку вищої освіти (Німеччина), Центром досліджень науки і технологій (Нідерланди), Фондом знань і розвитку (Іспанія).

Основною метою рейтингу U-Multirank є формування об’єктивного уявлення про різні сфери діяльності університетів.