«Вісті Придніпров’я» — все про життя області і міста в одній газеті

У новому номері газети «Вісті Придніпров’я» ви дізнаєтесь про  інновації у початковій освіті, новий закон про захист дітей від сексуальної експлуатації та пам’ятну монету до річниці створення  Українського Військово-морського флоту.

Ексклюзивно читайте у нас: щорічно 17 квітня в Україні відзначається День працівників пожежної охорони. У переддень професійного свята кореспондент «Вістей» побувала в державній пожежно-рятувальній частині № 19 та дізналася про будні старшого лейтенанта служби цивільного захисту Дениса Міхеєва.

 Життя-буття

Новостворені громади рухаються вперед

У Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування  розповіли про 100 днів роботи новоутворених громад.

У Дніпрі «взялися» за ліфти

У Дніпрі розпочався масштабний ремонт ліфтів. Городяни радіють, адже в деяких висотках підйомники не працювали чимало років поспіль.

Життя регіону

З любов’ю до рідного краю

Все починається змалечку: любов до батьків, Батьківщини, роботи  і навіть до життя. А повага і любов до історичного коріння свого роду  починається з перших розповідей вчителя про наш мальовничий край, про щирість душі людської, про народ український, його історію, побут, матеріальну й духовну культуру. Уже багато років, з 1996-ого і по сьогоднішній день, у Грушівській загальноосвітній школі курс українознавства викладає досвідчений вчитель —  Олександра Василівна Свитка.

Екзотичні птахи полетіли на свободу

У Покровському районі відбулася  природоохоронна акція, у рамках якої у різних куточках сільських та селищних рад було випущено 200 фазанів.

Актуально

Сезон отруєнь. Як визначити нітрати в овочах?

Календарна весна триває всього півтора місяці, а тепло на вулиці — і того менше, але на прилавках магазинів і навіть ринках вже з’явилися свіжі овочі. Деякі з них — імпортні, є і українські. Щоб не з’їсти нітратний помідор або редиску необхідно знати, як відрізняти справжні овочі від «шкідливих». Про це «Вістям» ексклюзивно розповіла врачь-дієтолог Ксенія Фощий.

Чай замість таблеток

Щоб впоратися з поганим самопочуттям, необов’язково приймати ліки. Правильно підібраний чай допоможе зняти втому, прибрати синці на тілі та навіть позбавить від нудоти.

Також для вас добірка цікавинок, гумористична сторінка, кросворд та оголошення. Ми завжди у курсі подій міста, області та країни! Репортажі, інтерв’ю, неймовірні історії та актуальні новини. Завітайте на наш сайт vesti.dp.ua – там ви знайдете ще більше ексклюзивної інформації, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.

Instagram — instagram.com/visti.dpua

Facebook — facebook.com/vesti.pridneprovia
Twitter — twitter.com/vistidnipо

Також діє підписка в будь-якому поштовому відділенні міста і області

Передплатний індекс: 41804

* Вівторок, четвер (з ТV-програмою)

1 міс.- 28,28 грн.

3 міс. – 83,14 грн.

6 міс. – 161,85 грн.

Або в відділі передплати «Вістей Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або по електронній пошті t.ovchatova@gmail.com