Віталій Жмуренко: «Разом – ключове слово в стратегії розвитку ТПП»

Дніпропетровська торгово-промислова палата у 2017 році стала однією з найкращих в країні. І це не дивно, адже до неї долучились ще 70 підприємств, а кількість членів сягнула тисячі. Таким чином ставши другою регіональною бізнес-асоціацією в Україні за чисельністю підприємств. Попереду тільки столиця. «Палата витримала перевірку на міцність. Ми уклали понад 117 договорів. Було проведено 50 різноманітних семінарів, а також виставки та ярмарки у місті та області. Продовжується співпраця з міжнародними організаціями, зокрема проект «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку», що реалізується в регіоні за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки. Нам приємно відзначити, що завдяки нашій ініціативі з кожним роком все більше підприємств виявляють високу зацікавленість у впровадженні «зелених технологій» на власному виробництві», – зазначив президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко.

Дніпропетровська ТПП

Двадцять два революційні роки

Дніпропетровська торгово-промислова палата об’єднує підприємства, організації, фірми різних форм власності, сприяє організації ділового співробітництва, беручи участь тим самим у становленні багатосторонньої економіки регіону, зміцнення його авторитету. Двадцять два роки — це осередок допомоги, розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу в регіоні.

У 2017 році Палата ініціювала низку ділових поїздок та участь у міжнародних виставках для підприємців регіону. Зокрема, з офіційними візитами відвідали Китай, Німеччину, Польщу, Австрію, прийняли у себе представників Італії, Естонії, Бельгії, Туреччини, Китаю, Бразилії, вже традиційно Німеччини і вперше в області – представників Австралії. Це дало можливість розширити географію та посилити наявні бізнес-контакти.

«Ми усі разом працюємо над однією справою, адже обласна рада готова бути партнером ТПП на всіх рівнях. Я розумію, як важливо у нашому регіоні ставитися з повагою до бізнесу. Сьогодні торгово-промислова палата стає все більш публічною і веде діалог з місцевою владою», — підкреслив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Дніпропетровська ТПП

Певним підсумком 22-річної історії ТПП на Дніпропетровщині стало вручення відзнаки від облради. Як зазначив Віталій Жмуренко, це командний здобуток.

Важливий аспект

Також у 2017 році одним з ключових проектів ТПП є продуктивна робота по створенню інфраструктури з підтримки МСБ Дніпропетровщини – Центру підтримки бізнесу, націленого в партнерстві з ЄБРР створити ефективну сучасну платформу за підтримки МСБ в рамках ініціативи EU4BUSINESS Європейського Союзу https://vesti.dp.ua/u-dnipri-govorili-pro-osoblivosti-eksportu-ukra%D1%97nskix-tovariv/. Нині Дніпропетровська ТПП надає понад 20 основних видів послуг.

У майбутньому – підкорення нових ринків

У 2018 році Дніпропетровська ТПП має на меті підкорювати азіатський та персидський ринок, сприяти українському експорту, «зеленій» модернізації та проводити різноманітні форуми, семінари та виставки, нарощувати потенціал та членську базу.

Дарина Сухоніс