Водій маршрутки переплутав мости: як пасажири дісталися до пункту призначення

Шумахери і Сусаніни все ще зустрічаються на маршрутах Дніпропетровщини. Зі швидкістю 125 кілометрів на годину пощастило добиратися жителям регіону з Жовтих Вод в село Чумаки. Водій на маршруті «Дніпро – село Бузівка» переплутав мости обласного центру і замість Кайдацького мосту поїхав через Новий. Відділ транспорту ОДА за допомогою GPS-моніторингу продовжує виявляти недбалих перевізників.

«Одного недобросовісного водія маршрутки вже звільнили, троє ще на випробувальному терміні. З такими результатами закінчили минулий місяць перевірок перевізників. Цього місяця все одно знаходяться відчайдухи, які забувають про правила перевезень. Їм не місце на маршрутах регіону. Безпека і комфорт пасажирів – основна вимога до перевізників», – зазначив керівник Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

На цьому тижні в номінації «Відхилення від графіку руху по маршруту» переміг водій атотранспортного підприємства «11228». Він на авто № АЕ 9385 АА мав їхати за маршрутом м. Дніпро – с. Бузівка через с. Котівка. Але в обласному центрі водій вирішив поїхати не через Кайдацький міст і Донецьке шосе, як прописано в маршруті, а через Новий міст і Слобожанський проспект. Водій вже отримав попередження. Якщо порушення повторяться, йому загрожує звільнення.

У номінації «Найшвидший водій» переміг водій підприємства «Дядик В.В.». Він на авто № АЕ 9222 АА їхав з м. Жовті Води в с. Чумаки (через П’ятихатки). І в П’ятихатках розігнався до 125 кілометрів на годину.

GPS-система допомогла визначити і найзразковіших водіїв тижні. Це працівники ТОВ «АТП – 11215», ПП Одіум-Престиж, ТОВ «Автодрайв», ФОП «Пушкарний», ПП «Скабелко».

Більше двох місяців Дніпропетровська ОДА щотижня визначає рейтинг перевізників на приміських та міжміських маршрутах. Допомагає у цьому система GPS-моніторингу, яка встановлена на всіх автобусах цих маршрутів. За результатами – злісних порушників звільняють.

Залишити відповідь