Вперше у Дніпрі відбудеться автокінофестиваль

Вперше у Дніпрі відбудеться автокінофестиваль українського кіно “FESTinCAR2020”. Фестиваль проходитиме на стадіоні «Метеор» у форматі оpen air з урахуванням усіх протиепідеміологічних вимог. Мета заходу – популяризація українського кіно та створення безпечного та цікавого дозвілля для мешканців та гостей міста. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Цей захід унікальний, аналогів в Україні не було. Формат фестивалю передбачає перегляд фільмів на великому екрані з салонів авто відвідувачів. Заїзд безкоштовний. Фестиваль триватиме протягом трьох днів з 31 липня по 2 серпня. Серед обов’язкових умов – попередня реєстрація.

«Ідея створити перший автокінофестиваль українського кіно виникла в квітні цього року. Тоді, у зв’язку із карантином, було закрито кінотеатри та місця для масового відвідування. До того ж у нашому місті не часто відбувалися кінофестивалі, а тим більше такі, що популяризували б українське кіно, тому ідея знайшла відгук. Формат фестивалю не новий, він широко розповсюджений в Америці та Європі. Однак наразі, він є запорукою безпечного перегляду фільмів. Фактично ми дивимося кіно із салонів автівок, тому дистанціюємося, уникаємо прямого контакту з іншими людьми, окрім тих, що знаходяться всередині машини»,- розказав автор проєкту «Автокінофестиваль «FESTinCAR2020» Микола Дудіч.

Програма кінофестивалю складається із 9 найбільш актуальних та вартових фільмів українського виробництва. Транслюватимуться вони на великому сучасному LED-екрані 9*5 метрів. Спеціально для глядачів організатори підготували ексклюзивні відеозвернення від творців кінокартин.

«У програмі передбачено фільми різних жанрів, хронометражу, та для різної аудиторії. Першим до показу є фільм «Мої думки тихі», який отримав українську національну кінопремію «Золота дзиґа». Його має подивитися кожен. Національний претендент від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою драма “Додому”. Будуть фільми для сімейного перегляду «11 дітей з Моршина» та “DZIDZIO Контрабас”. Також варта уваги кінострічка «Герой мого часу». Далі буде фільм-подія “Гірська жінка: на війні”. Окрему увагу слід приділити фільму «Гетьман», який має дніпровське коріння. Та інші не менш цікаві, які можна буде подивитися під час фестивалю «FESTinCAR2020», – розповів детальніше директор Автокінофестивалю «FESTinCAR2020 Ілля Свідлер.

Ознайомитися з повною програмою фестивалю, умовами та зареєструватися можна за посиланням.

 

Фото: pixabay.