Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант — 2017» відбувся у Вільногірську

У Вільногірську, що на Дніпропетровщині, відбувся фестиваль всеукраїнського рівня, в якому високопрофесійне журі визначали кращих представників мистецької молоді. Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Гранд-талант» засновано за ініціативи Всеукраїнського об’єднання «Ліга діячів культури України», президентом якого є депутат Вільногірської міської ради Роман Костін. Захід відбувався за підтримки Міністерства культури України та народного депутата України Олега Кришина. Цього дня до Вільногірська з’їхались таланти з різних куточків України. Учасники представляли Донецьку, Дніпропетровську, Кіровоградську, Одеську, Херсонську, Житомирську, Полтавську, Харківську, Запорізьку та Чернігівську області. Участь у конкурсі взяли близько 400 учасників з 15 міст та 15 сіл України.

фестиваль Гранд-талант

Свої вітання учасникам надіслав міністр культури України Євген Нищук: «Переконаний, що цьогорічний фестиваль-конкурс стане справжньою школою професійної майстерності, подарує можливість перейняти досвід своїх кумирів і професійних наставників, допоможе талановитим виконавцям відкрити свою творчу неповторність та розпочати яскравий творчий шлях».

«Фестиваль є однією з наймасштабніших та найважливіших подій у культурному житті Дніпропетровщини. Він створює сприятливу атмосферу для постійної співпраці творчих колективів не тільки нашої області, а й усієї України» — зазначила начальник управління культури, національностей та релігії Дніпропетровської обласної державної адміністрації Наталія Першина. У зверненні до організаторів вона відзначила: «Завдяки Вашому таланту, копіткій праці та невичерпній енергії народжуються дивовижні танці й пісні, проводяться свята і фестивалі».

фестиваль Гранд-талант

На відкритті фестивалю голова журі, народна артистка України, міністр культури України Лариса Хоролець розпочала свою промову зі слів: «Слава Україні! Вільногірцям – слава!». Вона подякувала усім, хто зібрався цього дня на фестивалі, за підтримку аматорського мистецтва, розвиток дитячої творчості та небайдужість до майбутнього нашої держави.

До присутніх в залі звернувся помічник-консультант народного депутата України Олега Кришина Ігор Пилявець. Від імені Олега Юрійовича він привітав учасників конкурсу, побажав натхнення, перемоги та успіхів у розвитку творчої майстерності.

фестиваль Гранд-талант

Міський голова Вільногірська Володимир Василенко у своєму зверненні до учасників побажав усім конкурсантам гарних виступів, достойних суперників, чесних змагань, а найталановитішим – перемоги у конкурсі.

Виконуючий обов’язки голови правління ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» Олександр Гладушко побажав учасникам наснаги та нових звершень в ім’я розвитку культури та мистецтва нашої країни.

Після представлення журі для всіх присутніх в глядацькій залі організатори презентували несподіваний сюрприз. Ліга діячів культури України подарувала місту Вільногірськ гімн, автором якого стала заслужена артистка України Олена Лукашова.

фестиваль Гранд-талант

Після урочистої церемонії відкриття у залах ПК «Металург» розпочалися конкурсні прослуховування учасників в номінаціях: «Хореографія», «Вокал» (естрадний, академічний), «Інструментальне виконавство», «Ансамблі» (вокальні, інструментальні), «Декоративно-прикладне мистецтво», «Образотворче мистецтво».

За підсумками конкурсних прослуховувань відбулося нагородження переможців. Усі переможці отримали цінні подарунки від народного депутата України Олега Кришина. Гран-Прі фестивалю в сольному виконавстві отримала юна вокаліста з села Богданівка Кіровоградської області Софія Невмержицька. В якості подарунку вона отримала ноутбук. Гран-Прі фестивалю в колективному виконанні отримав ансамбль саксофоністів з села Онуфріївка Кіровоградської області. В якості приза ансамбль отримав сучасну акустичну систему. Також журі особливо відзначили учасницю в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» Єлизавету Півень. Вона отримала сертифікат на навчання в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. Танцювальні колективи «Перлинка» та «Амельянс» отримали сертифікати по 2500 грн від Об’єднаної гірничо-хімічної компанії.

фестиваль Гранд-талант

З протоколами журі та усім переліком переможців можна ознайомитись на сайті фестивалю.

Медіа-підримку фестивалю здійснювала газета «Вісті Придніпров’я».

Організатори фестивалю висловлюють щиру вдячність усім партнерам заходу за активну допомогу та підтримку!