Як економно заряджати гаджети: корисні поради

Щоб уникнути технічних несправностей гаджетів та не споживати зайвої електроенергії при їх заряджанні, потрібно знати та дотримуватись простих правил.

Розуміючи, що описи та інструкції, які виробники справно вкладають у коробки новеньких пристроїв, так і залишаються не прочитаними.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

YASNO підготував лайфхаки, які стануть у пригоді кожному з вас:

  • використовуйте оригінальний зарядний пристрій для гаджету;
  • не залишайте надовго гаджет повністю розрядженим;
  • підзаряджайте гаджет, коли залишається не більше 20% заряду (чим більше циклів заряду, тим ресурc зарядки та його ефективність швидше зменшується);
  • не залишайте пристрій підключеним до електромережі після 100% зарядки (це може призвести до перегрівання і зниження ресурсу акумулятора і споживання додаткової електроенергії);
  • якщо вам потрібно швидко зарядити гаджет, краще ним не користуйтесь в цей час або переведіть його в режим «у літаку».

Одним із дієвих способів, який дозволить сплачувати вдвічі менше за електроенергію є встановлення двозонного лічильника, що входить до cкладу набору Розумний Watt. Якщо перенести заряджання гаджетів на період з 23:00 до 7:00, то це дозволить сплачувати вдвічі менше за електроенергію, що споживається вночі. Замовити набір можна в інтернет-магазині на сайті yasno.com.ua, зателефонувавши до контакт-центру або завітавши до енергоофісів постачальника.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!