Як парки Дніпра готують до зими (Фото)

У парках Дніпра активно готуються до холодів. У Зеленому Гаю співробітники КП «Міська інфраструктура» чистили ливнівки від опалого листя для запобігання забиттю. Також продували систему поливу. Повідомляють у Дніпровській міській раді.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

 «Консервування системи поливу із продуванням компресором дуже важливо перед холодами. Робили таким чином: вмикали контролер, який підключений до спеціального клапана. Він відкриває зону, де є полив. Коли вмикається контролер, то повітря, яке збирається у трубі, вичавлює воду й труба стає порожньою», – розповів працівник КП «Міська інфраструктура» Михайло Талаш.А у парку Писаржевського удобрювали зелені насадження.  «Вносимо комплексні добрива на газон та хвойні дерева. У складі добрив містяться калійні та фосфорні речовини, щоб краще рослини перезимували й отримали велику кількість поживності», – розказує начальниця служби благоустрою та утримання зелених зон КП «Міська інфраструктура» Любов Чадіна.

 Не забули й про підготовку крон хвойних в обох парках.  «Зав’язуємо їх сіткою для запобігання розпаданню крони під час намерзання та великої кількості снігу. Щоб навесні ці ж крони радували містян красою», – додала Любов Чадіна.

 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!