Як студенти Дніпра за Кубок змагалися

19 листопада в Дніпрі в Університеті митної справи та фінансів уперше відбувся «Студентський Кубок Гумору». Молодь із різних вишів міста боролася за трофей на гумористичній арені

Звання чемпіона виборювали 6 команд. Це – «Стендап и точка» (Університет ім. Альфреда Нобеля);  «ПФЧ» Play for chill» і «Яия» (Український державний хіміко-технологічний університет); «Идущие ко ДНУ» (Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара); «Двое на балконе» и «Мытныкы» (Університет митної справи та фінансів).

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Володаря «Студентського Кубка Гумору» визначали за двома конкурсами. Перший – «Полотно», в ньому команди представляли себе і демонстрували гумористичні постановки. Другий, завершальний, – «Зворотня
розминка», був імпровізаційний, де команди  створювали жарти на ходу, на очах у глядачів.

Гумористичні таланти оцінювало компетентне журі, у складі якого були: Влад Галицький  – чемпіон фестивалю «КаВуН-2017», дворазовий переможець шоу «Розсміши коміка»; Влад Божич – чемпіон Ліги «КаВуН-2017», ведучий і керівник проектів Sobranie Fun; Анастасія Гаврищук –  менеджерфестивалю БезВіз, учасник фестивалю «Ліга сміху»; Ірина Бондаревська – pr- менеджер Осіннього і Літнього Кубків шоу «КаВуН».

«У нашому місті, на жаль, немає жодної платформи для проведення і розвитку гумористичних команд, де молоді, амбіційні й талановиті студенти могли б себе проявити. Ми хочемо запровадити традицію проводити щорічно «Кубок Гумору» і завдяки цьому знаходити і розкривати таланти молодих гумористів», – наголосила Ірина Бондаревська.

За підсумками двох конкурсів переможцем стала команда «Двое на балконе» з Університету митної справи та фінансів, яка й отримала «Студентський Кубок Гумору-2019».

Марина Положай

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!