Як у Дніпрі правоохоронець слідчому хабар давав… (ФОТО, ВІДЕО)

У Дніпрі співробітники Служби безпеки України затримали колишнього співробітника поліції та адвоката, які намагалися дати хабара слідчому військової прокуратури.

Правоохоронці встановили, що зловмисники виступили посередниками у справі незаконного відчуження державної будівлі у центрі Дніпра. Вони запропонували слідчому дві тисячі доларів США за штучне затягування виконання судового рішення щодо повернення будівлі у державну власність. За цей час замовники оборудки планували “вирішити питання” у вищих інстанціях.

хабар

Співробітники спецслужби спільно з військовою прокуратурою затримали зловмисників в одній з кав’ярень Дніпра при спробі передачі грошей слідчому, який брав участь в організації операції, повідомляють у прес-службі СБУ. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Найближчим часом посередникам буде оголошено про підозру у скоєнні злочину та обрано запобіжний захід. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності замовників відчуження державного майна.

Залишити відповідь