Як жителям Дніпропетровщини заощадити на електроенергії

Коли спека б’є усі температурні рекорди, кондиціонер стає справжнім порятунком для мешканців Дніпропетровщини вдома та в офісі. Як при цьому заощадити на електроенергії, розповідає постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO.

На ринку кліматичної техніки представлені різні моделі кондиціонерів, тому кожен може підібрати для себе найбільш оптимальний варіант. Важливо пам’ятати, що чим сучасніша модель, тим менше споживання електроенергії: в середньому 1 кВт за годину роботи в залежності від потужності кондиціонера.

Вдома сплачувати менше за електроенергію можна, якщо встановити двозонний лічильник. З ним електроенергія, спожита з 23:00 до 7:00, коштує вдвічі дешевше. Двозонний лічильник можна замовити у складі енергоефективного набору Розумний Watt, в якому також є сучасна розетка з таймером. Вона дозволяє запрограмувати роботу кондиціонера у потрібний час та допомагає контролювати енергоспоживання.

Якісно охолодити приміщення допоможуть прості поради від YASNO:

· встановіть жалюзі або заклейте вікна спеціальною плівкою, що віддзеркалює тепло й світло;

· вимикайте електроприлади, які не використовуєте;

· робіть вологе прибирання;

· зачиняйте вікна та двері, коли працює кондиціонер;

· обирайте сучасні моделі кондиціонерів класу енергоефективності А та А+;

· охолоджуйте лише ті приміщення, де знаходитесь, наприклад кімнату з робочим місцем;

· регулярно очищуйте кондиціонер і заправляйте охолоджувачем;

· обирайте ощадливий режим «Sleep» для кондиціонера вночі;

· налаштуйте увімкнення/вимкнення кондиціонера за допомогою вбудованого таймеру або «розумної» розетки.

«Сучасна кліматична техніка дозволяє людині комфортно себе почувати в приміщенні за будь-якої температури. Щоб при цьому не переплачувати за електроенергію, ми радимо використовувати енергоефективні рішення і продукти від YASNO: Розумний Watt, LED-лампи, розумні розетки», – сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.