Які здорові продукти їдять у різних куточках світу

Уживання традиційних продуктів з різних країн може зробити здорову дієту людини різноманітнішою. Дієтологи, журналісти кулінарних видань та експерти у харчуванні радять, які продукти можна запозичити в кухнях екзотичних країн. Повідомляє life.pravda.com.ua.

Греція – фокус на овочі

«Одна зі звичок здорового способу життя у Греції – їсти овочі як основну страву. Ми готуємо сезонні овочі в оливковій олії, додаємо помідори, трави. Ніхто не відмовляється від хліба й сиру фета», – розповідає дієтолог Хелена Паравантес.

Нещодавні дослідження, проведені в університеті Tufts University in Medford у Масачусетсі, показали, що греки можуть похвалитися найвищим рівнем споживання овочів у світі. Професорка Паравантес додає, що за одну трапезу грек може з’їдати їх по 3-4 порції.

Індія – багато рослинного білка

«Сочевиця – одна із основних страв в Індії та один із найздоровіших продуктів. У ній багато клітковини й білка, вона багата на марганець і мінерали, необхідні для засвоєння кальцію та підтримки стабільного рівня цукру у крові, – аналізує Крісті Брісетте.

Сочевиця також здатна знижувати ризик серцево-судинних захворювань і раку». Багаті на білки бобові покращують смакові властивості інших продуктів.

Персія – розмаїття трав

Роксана Бегум із видання «The Delicious Crescent» розповідає, що не знає жодної іншої кухні, яка б використовувала стільки ж різноманітних трав, скільки застосовують кухарі у Персії.

«Їхня кухня багата на рецепти, у яких трави використовуються у великих кількостях. В результаті виходить приголомшлива на смак страва. До того ж, персидська кухня – здорова, через фітохімічно багаті трави», – ділиться дієтологиня.

Японія – риба і ще раз риба

«У багатьох азіатських країнах, як Японія, споживання риби частіше, ніж м’яса дає позитивні результати. Організм японців отримує достатньо омега-3 жирних кислот, яких не вистачає багатьом європейцям», – аналізує Еббі Шарп.

Туреччина – хрумкі горіхи

«Одна із основних звичок людини, яка дотримується здорового способу життя – рослинні жири, що легко отримати із насіння, горіхів, оливкової олії», – говорить Вікі Шанта Ретенлі.

Турецькі страви багаті на фісташки та мигдаль. Мешканці Туреччини завжди могли похвалитися міцним блискучим волоссям та гарною шкірою. Те саме Вікі Шанта пропонує робити й іншим, додавши до раціону трохи горіхів.

Добавить комментарий