Якщо ви побачили уві сні пожежу

Пожежі, полум’я або вогонь – дуже символічні явища, які можна витлумачити зовсім по-різному. Очевидно, що негативне значення руйнівної сили переважає, але так само сни про пожежу можуть символізувати яскравий спалах почуттів або емоцій, оновлення якихось усталених речей. Розповідає ilady.in.ua.

Якщо ви бачите уві сні, як палає ваш будинок або квартира, то нічого поганого це не обіцяє, якщо немає жертв. Це символізує велике життєве оновлення, новий етап. Подібний сон повинен підштовхнути людину до кардинальних змін – зміну роботи, місця проживання або, як мінімум, ремонту.

На думку Ванги важливо запам’ятати максимально всі деталі свого сновидіння, аж до кольору диму, запаху вогню і обсягу пожежі. Якщо людина побачила щільний густий чорний дим і задушливий запах, значить, дуже скоро навколо неї почнуть витися злі інтриги. Масштабний вогонь, який охоплює землю, символізує дуже спекотне та сухе літо.

Тлумачення Нострадамуса пояснює явище вогню, як приховані бажання і прагнення, які стануть явними в майбутньому. Так побачена уві сні пожежу – це майбутня пристрасть у відносинах, любов, одержимість кимось. Бачити, що вогонь охопив вашу особисту кімнату – це до зради. Рятувати людину з пожежі Нострадамус розшифровує як швидке завершення важливої справи, але фінал цієї справи для вас буде далеко не найкращим.

Пожежа, який розбушувався уві сні, несе в собі негативні емоції оточуючих, символізує конфлікти з близькими. У будь-якому випадку, варто задуматися про те, щоб спробувати знайти взаєморозуміння з людьми, інакше сварка розгориться.