Є на Дніпропетровщині такий коледж…

Історія його багата і славна. Вона тісно переплітається з історією великого промислового центру України – міста Кривий Ріг! І кожен рік починається особливо.

Still0909_00415

Першим вересневим ранком, що пахне чорнобривцями й айстрами, на майданчику, біля гуртожитку коледжу, світлішає… від білих халатів і нестримної радості тих, хто готовий присвятити себе найблагороднішій справі – лікуванню людей. Як ви вже здогадались, це – Криворізький медичний коледж, гордість Дніпропетровщини, один із найстаріших закладів міста: йому виповнилося цьогоріч 85 років! Життя коледжу – це і будні, і свята. Це кропітка праця викладачів і студентів, результатом якої є підготовка компетентних спеціалістів у медичній і фармацевтичній галузях.

Still0909_00267

Здобутки, перспективи…

Незважаючи на свій поважний вік, коледж – це сучасний заклад, колектив якого перебуває у постійному русі, що забезпечує інноваційність, креативність, високий інтелектуальний рівень процесу навчання та виховання. Якість підготовки – головний орієнтир і критерій закладу. За результатами ліцензійного іспиту «Крок М» коледж протягом останніх років входив в першу двадцятку серед 114 вищих медичних навчальних закладів І-ІІ р.а. України.

Кому хоч раз доводилося побувати в стінах Криворізького коледжу, той не може не відзначити абсолютного порядку та злагодженості в усьому. Сучасна матеріально-технічна база навчальних кабінетів та лабораторій, приємна атмосфера адміністративних приміщень. Діють комп’ютерні кабінети, підключені до мережі Інтернет, створено власний web-сайт. У кабінетах та лабораторіях постійно оновлюються наочність та обладнання: муляжі, фантоми, інструментарій тощо. Клінічний кабінет, де студенти мають змогу самостійно відпрацьовувати практичні навички, та кабінет сестринської справи є одними з кращих у регіоні.

Гарні соціально-побутові умови у гуртожитку є предметом гордості нашого коледжу, адже він за рівнем комфорту наближений до родинної домівки.

Бібліотека коледжу затишна, укомплектована необхідною літературою, осучаснена комп’ютерною програмою «Бібліограф».

Наші студенти гідно представляють коледж на олімпіадах, професійних конкурсах, студентських конференціях регіонального, обласного, всеукраїнського рівнів. Вони – постійні учасники конкурсів фахової майстерності «Ескулап», «Панацея», конкурсів знавців української мови, міського літературно-музичного конкурсу «Не погасай, моє світило», спортивно-масових заходів і змагань різного рівня.

Still0909_00292

Сьогодні Криворізький медичний коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів за такими спеціальностями:

Спеціальність 223 Медсестринство, освітня програма сестринська справа

Медична сестра – сестра милосердя, так завжди називають випускниць спеціальності «Сестринська справа» за їх добрі серця, лагідні руки, високі людські чесноти і професійну спрямованість на збереження здоров’я пацієнта. Випускники цього відділення обіймають первинні посади медичної сестри лікувально-профілактичних закладів, дитячих дошкільних і шкільних закладів, санітарно-курортних установ.

Спеціальність 223 Медсестринство, освітня програма лікувальна справа

Надання першої медичної допомоги – це відповідально, оперативно, інтелектуально і у вищій мірі – професійно! Від того, наскільки, швидко і точно фельдшер зорієнтується у складній ситуації, залежить життя і здоров’я пацієнта! Фельдшери підготовлені для надання долікарської допомоги населенню, першої медичної допомоги при гострих захворюваннях і нещасних випадках.

Спеціальність 223 Медсестринство, освітня програма акушерська справа

Поряд із батьками, акушеркам ми вдячні за своє народження. Професіоналізм акушерок, що ґрунтується на глибоких знаннях і навичках, дає їм можливість долучитись до таїнства народження дитини, допомогти дівчатам і жінкам усвідомити основи планування сім’ї, зрозуміти фактори ризику вагітності, проводити просвітницьку роботу з культури статевих стосунків – взагалі все те, що може допомогти існуванню здорової і міцної родини. Випускники цієї спеціальності мають право обійняти посади акушерки в акушерсько-гінекологічних установах, пологових будинках, ФАПах, здоровпунктах.

Спеціальність 224 Технології діагностики і лікування, освітня програма лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика – це перспективна медична спеціальність. Лаборант медичний виконує дослідження біоматеріалу людського організму з використанням морфологічних, біохімічних, імунологічних, генетичних, молекулярно-біологічних методів. Без лабораторних аналізів жоден лікар не зможе встановити клінічний діагноз, призначити результативне лікування та сказати пацієнту, що він здоровий. Випускники отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста “Лаборант медичний” і мають право обіймати посаду лаборанта медичного лабораторій усіх типів. лікувально-профілактичних установ.

Спеціальність 226 Фармація

Фармацевти знають все про ліки та лікарські рослини, їм підкорилися хімія і фізика!
Акуратність, уважність, милосердя, глибокі різнобічні знання, здатність швидко і точно виконувати поставлені задачі, енергійність, чесність, бажання досягти професійних висот – такими якостями повинен володіти фармацевт, спеціаліст – соціально орієнтований та надзвичайно необхідний для суспільства. Випускники отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста “Фармацевт” і мають право обійняти первинні посади: завідувач аптечного кіоску, фармацевт аптеки, лаборант хімічного аналізу.