148458216

Юні художники Дніпропетровщини – переможці всеукраїнського конкурсу (фото)

Щороку юні мешканці Дніпропетровщини, а саме покровчани, серед фіналістів конкурсу малюнка “Чорні крила біди”, що присвячений вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Цього разу він вп’яте проводився в рамках дитячо-юнацького фестивалю пісні “Пам’ять Чорнобиля”. Про це повідомляє пресслужба міського голови Покрова.

До організації та проведення всеукраїнського конкурсу також долучився голова Ради громадської організації інвалідів, ліквідаторів та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС “Союз Чорнобиль” м. Покров Юрій Середа.

Географія конкурсу охопила 17 населених пунктів України, серед яких Харків, Кривий Ріг, Покров, Миргород, Полтава та Лубни – організатори конкурсу.

Журі довелося нелегко — отримано 182 малюнки від 179 дітей з 41 навчального закладу. Незмінними учасниками і переможцями конкурсу є учні художніх класів нашої Дитячої школи мистецтв – викладачі Тетяна Думчикова та Тетяна Дмитрук.

Диплом Лауреата I ступеня нагороджена Вероніка Гаврюшенко.

Вероніка Гаврюшенко_Покров

Софія Середа та  Діана Постольник стали дипломантами II ступеня.

Нечипоренко Карині вручили Диплом Лауреата III ступеня.

Нечипоренко Карина_Покров

Диплом учасника отримали Анастасія Лобода та Софія Яценко.

У дитячих роботах поєдналися оригінальність, осмислення теми та високий рівень виконання. А головне – конкурсанти змогли глибоко проникнутися тематикою, усвідомлюючи, що аварія на ЧАЕС – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатох тисяч наших земляків.

Крім дипломів усі юні художники отримали подарунки.

Головне фото із відкритих джерел