Юні легкоатлети Петриківської громади здобули низку нагород

У Дніпрі на легкоатлетичному стадіоні СДЮШОР №3 відбувся Чемпіонат ГО ВФСТ «Колос» з легкої атлетики під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?». За підсумками змагань команда Петриківської громади посіла ІІІ загальнокомандне місце.

У напруженій боротьбі команда Петриківської громади гідно представила свою громаду та виборола почесне ІІІ загальнокомандне місце.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Юні спортсмени показали високий рівень підготовки та здобули низку нагород у різних дисциплінах.

Срібним призером у бігу на 100 метрів став Іван Стежка. Також спортсмен виборов третє місце у бігу на 200 метрів. «Бронзу» на цій дистанції здобула й Софія Салатян.

У бігу на 800 метрів друге місце посів Назар Качан, а третім фінішував Владіслав Кравець.

У стрибках у довжину срібні нагороди вибороли Анна Кирпань та Віктор Попов.

Окремо організатори відзначили Івана Стежку, який поза конкурсом продемонстрував найкращий результат у стрибках у довжину — 4,88 метра.

Підготували спортсменів тренери Ірина Франчук, Руслан Четверик та Костянтин Задорожній.

Анастасія Ковальчук,
фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *