Юні легкоатлети Петриківської громади здобули низку нагород
У Дніпрі на легкоатлетичному стадіоні СДЮШОР №3 відбувся Чемпіонат ГО ВФСТ «Колос» з легкої атлетики під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?». За підсумками змагань команда Петриківської громади посіла ІІІ загальнокомандне місце.
У напруженій боротьбі команда Петриківської громади гідно представила свою громаду та виборола почесне ІІІ загальнокомандне місце.
Юні спортсмени показали високий рівень підготовки та здобули низку нагород у різних дисциплінах.
Срібним призером у бігу на 100 метрів став Іван Стежка. Також спортсмен виборов третє місце у бігу на 200 метрів. «Бронзу» на цій дистанції здобула й Софія Салатян.
У бігу на 800 метрів друге місце посів Назар Качан, а третім фінішував Владіслав Кравець.
У стрибках у довжину срібні нагороди вибороли Анна Кирпань та Віктор Попов.
Окремо організатори відзначили Івана Стежку, який поза конкурсом продемонстрував найкращий результат у стрибках у довжину — 4,88 метра.
Підготували спортсменів тренери Ірина Франчук, Руслан Четверик та Костянтин Задорожній.
Анастасія Ковальчук,
фото з відкритих джерел




