Юні мешканці Дніпропетровщини успішно опановують робототехніку

На Дніпропетровщині вихованці гуртку робототехніки Будинку творчості дітей та юнацтва міста Покрова в дистанційному режимі долучають до участі у різноманітних конкурсах, де мають змогу проявити свої творчі здібності.

Вже декілька років поспіль юні техніки й програмісти активно беруть участь у обласному фестивалі освітньої робототехніки та здобувають перемоги. Це щорічна подія для аматорів Робототехніки. Останніми роками участь у ньому можлива -лише онлайн, але бажаючих взяти участь у ньому не зменшується.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Незважаючи на велику кількість суперників, вихованець гуртка робототехніки БТДЮ Ілля Гіленко зміг вибороти призову сходинку – став володарем ІІ місця у номінації «Фристайл». Готуючись до фестивалю, Ілля разом з наставником, керівником гуртка робототехніки Віктором Кондратюком, добре попрацювали у тандемі, створивши машину-робота.

Також у рамках проведення Відкритого обласного фестивалю освітньої робототехніки гуртківці мали змогу пройти онлайн веб-квест “Несподівана подорож”. За підведеними підсумками було відзначено вісім вихованців гуртку робототехніки БТДЮ нашого міста.

Підведені підсумки обласного конкурсу-фестивалю засвідчили результати гарної підготовки дітей. І хоч навчання триває онлайн, творчі заклади продовжують розвивати технічні навички та давати нові знання юним покровчанам.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!