Ювелір «живих прикрас» перетворила квіти на модний тренд

Американка Сьзан Маклірі відома у світі як ювелір квіткових прикрас. Вона поєднала свою любов до квітів та ювелірних прикрас і створила «живі твори мистецтва». Gazeta.ua пропонує переглянути найкращі роботи авторки і переконатися у їхній ексклюзивності і красі.

«Я більше як 15 років займалася флористичним дизайном. Але також обожнюю всілякі жіночі штучки і, звісно, моду. Я почала об`єднувати ці пристрасті. Я щаслива, що люди полюбили моє мистецтво», — пише Маклірі на своїй сторінці в Instagram.

Дизайнер «живих прикрас» Маклірі вважається однією з провідних майстрів флористичного дизайну та ювелірних виробів. Її роботи прикрашали обкладинки журналу Fusion Flowers.

Своїм досвідом Сьзан Маклірі вирішила ділитися не лише на власних авторських семінарах, форумах, конференціях. Дизайнер видала серію книг, де описала власний досвід «квіткового ювеліра».

«Я створила серію підручників, бо одержима квітами. А також зробила це напротивагу «шкідливим» книгам із флористики. Я бачу квітковий дизайн, як художню форму. Отже флористи і ювеліри — це митці!» — пише Сьзан Маклірі на своєму сайті.

Її авторські прикраси відрізняються вишуканістю, оригінальгим стилем, а також стійкістю і витривалістю.

«Тримай курс на прекрасне, тримай курс на прекрасне! Це моя щоденна мантра, коли я хочу створити щось надзвичайне,»- ділиться Маклірі.