За тиждень енергетики ДТЕК повернули світло у 16 населених пунктів Дніпропетровщини

Протягом останнього тижня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули електрику у домівки понад 8 тисяч родин Дніпропетровської області, котрі були без світла через обстріли.

Пошкоджені мережі відновили у 16 населених пунктах Нікопольського та Криворізького районів. У деякі домівки світло доводилось повертати по декілька разів через регулярні ворожі атаки.

Протягом тижня Дніпропетровщина зазнала неодноразових атак від ворога, які призводили до пошкодження електромереж, підстанцій та відключення світла у мешканців області. Не зважаючи на постійні обстріли, енергетики оперативно лагодять пошкоджені ворогом лінії та обладнання. Роботи проводять одразу як отримують дозвіл від ЗСУ та Служби з надзвичайних ситуацій.

За останній тиждень аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло 8 541 родині у 16 населених пунктах Дніпропетровщини, які постраждали від бойових дій. Основні зусилля енергетиків були зосереджені на Нікопольському районі, який зазнає постійних масованих обстрілів ворога. Тільки за останню добу тут відновили електропостачання для понад 1,5 тисячі родин. Без електроживлення наразі залишається ще близько 350 домогосподарств у Зеленодольській громаді, по якій окупанти вдарили вчора пізно ввечері. Їх планують підключити до кінця дня, після отримання дозволу на роботи від ДСНС та військових.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів області, які постраждали через бойові дії. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації енергетики повернули електропостачання в понад 77 тисяч осель. Переважно – у Криворізькому та Нікопольському районах, які зазнають регулярних обстрілів.