Дніпропетровщина відзначила День молоді

На Дніпропетровщині відзначили День молоді. Громади та райони області підготували насичену та різноманітну програму.

Майстер-класи та флешмоби, квести, спортивні змагання й концерти – загалом майже 300 зустрічей.

Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.

«12 серпня область відзначила День молоді. Вперше – разом з усім світом. Цьогоріч він пройшов під загальною темою «Молодь, яка вражає». У різних куточках області організували онлайн та офлайн-зустрічі. Програма вийшла насичена та цікава», – сказав заступник директора департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Владислав Яцук.

У Томаківці для молоді організували творчий майстер-клас. Зі старих списаних книг учасники створювали 3D картини. У Гейківці – майстер-клас з кавового живопису.

У різних районах області пройшли молодіжні спортивні змагання. Турніри з волейболу, шахів, шашок, дартсу та міні-футболу.

Зокрема, у Дніпрі організували товариський футбольний турнір. Там змагалися команди з Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Луганської областей. А у Вільногірську кращі спортсмени з настільного тенісу провели показові виступи та майстер-класи.

До Дня молоді в області проходили й онлайн-зустрічі – флешмоби, фотоконкурси, книжкові виставки та концерти. Тематичні-вікторини та обговорення. А ще віртуальна подорож «Стежками рідного краю».