Заради маленьких пацієнтів: на Дніпропетровщині організовують виставу та презентацію книжок

31 серпня у відділенні онкології Обласної дитячої клінічної лікарні пройде акція для маленьких пацієнтів. У програмі – вистава від лікарняних клоунів, презентації книжок та корисні подарунки для малечі. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Для хлопчиків та дівчат, які проходять тривале та важке лікування у відділенні онкології, вкрай важливо відчувати підтримку оточуючих. Адже на процес одужання великою мірою впливає емоційний стан дитини. Подібні заходи – гарна можливість хоча б трохи відволіктися від хвороби та поспілкуватися одне з одним у невимушеній атмосфері», — сказали у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

Для пацієнтів онкологічного відділення проведуть низку різноманітних заходів. На дітлахів чекають вистава просто неба від лікарняних клоунів, презентації книжкових новинок та подарунки.

Також в межах проєкту у лікарні планують відкрити «Лабораторію книготерапії» — невелику бібліотеку сучасної української дитячої літератури.

«Проєкт «Ранкова книготерапія» стартував у серпні. Дніпро – вже третє місто, яке ми відвідаємо. Були у Полтаві та Черкасах, далі вирушимо до Миколаєва та Києва. Хочемо подарувати приємні емоції діткам, хворим на онкологію. Адже радість та позитив теж лікують», — розповіла керівниця проєкту «Ранкова книготерапія» Юлія Валова.

Проєкт втілило видавництво дитячої літератури «Ранок» за підтримки «Українського культурного фонду».

Захід проходитиме за адресою: м. Дніпро, вул. Космічна, 13, Обласна дитяча клінічна лікарня, відділення онкології. Початок 31 серпня о 15:00. Деталі – за телефоном: 067 406 1261.