Жителі Дніпропетровщини не зможуть купити газ на зиму за літніми цінами

Дніпропетровській області для споживачів газу обіцяний запуск тарифу «Твій газ На зиму» (в минулі роки акція “Твоя енергонезалежність”) у цьому сезоні не відбудеться. Причиною «заморожування» тарифу є стрімке зростання ціни на природний газ як в Україні, так і в Європі.

З моменту запуску річних тарифів на газ вартість блакитного палива у червні на Українській енергетичній біржі зросла на 30% до 12,14 гривень за кубометр (середньозважена ціна з ПДВ на умовах пост оплати). Ціна газу на нідерландському хабі TTF збільшилась на 23% і наразі складає 28,35 євро за Мегават/год.

Зростання ціни газу триває, незважаючи на закінчення опалювального сезону і низьку активність закачування ресурсу у підземні сховища. Тож компанія не бачить можливості запропонувати своїм клієнтам привабливі умови для створення власного газового запасу на зиму і скасовує запуск тарифу «Твій газ На зиму».

Споживачам, що використовують природний газ для опалення осель, фахівці ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» радять тариф «Твій газ Рівномірний платіж», який дозволяє уникнути великих сум у платіжках протягом опалювального сезону. Обравши тариф «Твій газ Рівномірний платіж», взимку споживачі можуть сплачувати до 40% менше, ніж реально споживають.

Нагадуємо, що клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» можуть в будь-який час перейти на інший газовий тариф. При зміні тарифу внесені раніше кошти нікуди не подінуться, вони будуть зазначені як переплата на вашому особовому рахунку і ви зможете використати їх для оплати газу за іншим тарифом.

Вартість кубометру блакитного палива зафіксована на весь рік на позначці 7,99 гривень лише у тарифах «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж».

Нагадаємо, що минулого року завдяки акції “Твоя енергонезалежність” понад 5,5 тисяч клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» змогли зекономити загалом майже 14 мільйонів гривень, придбавши газ від 4,49 до 5,49 грн за кубометр.