Звичка їсти вночі порушує роботу біологічного годинника

Звичка їсти вночі порушує роботу біологічного годинника організму. Це призводить до накопичення жирових відкладень і виникненню проблем із серцем. До такого висновку прийшли дослідники з Мексиканського університету. Вчені провели дослідження на щурах. Пише Радіо 24.

Піддослідних тварин годували на початку фази відпочинку (вдень) і на початку фази активності (вночі). Після годування на початку фази відпочинку у щурів рівень жиру в крові підвищувався більш різко, ніж після годування на початку фази активності. Потім фахівці видалили у гризунів область мозку, яка контролює добові ритми. У таких щурів не відбувалося різкого сплеску концентрації жирів у крові після годування днем.

За словами вчених, підвищення рівня жирів відбивається на швидкості метаболізму, а також збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і діабету. Так, нічні перекуси здатні підірвати здоров’я. Тим часом, у голоду теж є негативні наслідки. Так, опитування, проведене компанією Snickers Mars Wrigley Confectionery, показало, що через голод поведінка людей кардинально змінюється.