5 причин восени їсти шпинат

Шпинат – це корисний продукт, який можна виростити навіть на підвіконні. У чому ж його користь та особливість?

Шпинат у нашій країні не такий популярний, як, до прикладу, у Франції або Італії, а дарма. Цей овоч не лише надзвичайно корисний для організму, він ще й універсальний, адже його можна додавати як до основних страв, так і до десертів.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Очищення організму

Шпинат грає роль очисника нашого організму. Він має м’який проносний ефект, а також виводить шлаки та токсини з організму.

Схуднення

У 100 г шпинату всього 23 ккал – ще одна причина вживати його тим, хто прагне схуднути. Страви зі шпинату швидко насичують організм і не впливають на фігуру. До того ж, він добре засвоюється організмом.

Стреси

Дивно, але ця зелена рослина дійсно допоможе позбутися стресу. Якщо відчуваєте, що на роботі все валиться з рук, і ситуація виходить з-під контролю, зробіть паузу. Поїжте будь-яку страву, яка містить шпинат, адже він може зняти втому та поповнити вас запасом енергії.

Зір

Якщо у вас падає зір, допоможе також шпинат. Ви можете вживати цей продукт і для профілактики. Наприклад, робіть простий салат: свіже листя шпинату, твердий сир і сметана. Просто та надзвичайно корисно.

Здорові ясна та зуби

Вживання шпинату – хороша профілактика захворювань ясен і зубів.

Утім, у шпинаті міститься щавельна кислота, яка може негативно позначитися на здоров’ї людей, які мають проблеми з нирками.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!