Дієтологи нагадали про зимовий дефіцит вітаміну D

Вітамін D виробляється в організмі під впливом сонячного світла. Взимку його важко отримати в достатній кількості. Особливо це помітно взимку 2021 року, коли самоізоляція стала одним з кращих способів профілактики коронавірусу.

Британський дієтолог Клариса Ленхер пояснила, що з жовтня по квітень організм зазвичай не отримує потрібну дозу вітаміну D, про це пише портал Країна Здоров’я.

Він міститься в деяких продуктах, але отримати необхідну кількість цієї речовини з їжі буває важко. «Вітамін D грає важливу роль в усьому, від здоров’я кісток і енергії до функції імунної системи і настрою. А в цьому році споживання вітаміну D ще більш важливе», — нагадала Ленхер.

Експерт з харчових добавок Жюль Берч розповів, що раніше нестача вітаміну D була пов’язана з розвитком рахіту у дітей. Згодом це захворювання вдалося майже повністю викорінити в розвинених країнах. Однак дефіцит вітаміну D в їжі може бути пов’язаний також з підвищеним ризиком раку, пояснив він. Дослідження також показали, що рівень вітаміну D може впливати на такі захворювання, як розсіяний склероз, ревматоїдний артрит, діабет, серцево-судинні захворювання і мікробні інфекції.

Британські експерти радять при виборі вітамінних добавок звертати увагу на ті, які містять D3. Вони вважають, що це найкорисніша форма вітаміну. Також вони застерігають від надмірної погоні за сонячним світлом. Хоча сонячні промені і допоможуть позбутися від дефіциту вітаміну, вони можуть також спровокувати рак шкіри.

фото: з відкритих джерел