Оновлюють систему водопостачання та збирають врожай: про ситуацію в Губиниській громаді

У Губиниській громаді Новомосковського району оновлюють систему водопостачання – будують нову ділянку водогону.

Вже зібрали понад 90% ранніх зернових. Загалом ситуація в громаді стабільна, повідомив її очільник Петро Єрьоменко під час брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

 «Ситуація в громаді стабільна. В магазинах та аптеках є всі необхідні товари», – розповів голова Губиниської громади Петро Єрьоменко.

 Він повідомив, що коштом громади оновлюють систему водопостачання. Навесні замінили сотні метрів трубопроводів, проклали нові – у Королівці, відремонтували кілька водонапірних башт. У серпні почали будівництво нової ділянки водогону у сел. Губиниха-1 довжиною 680 м. Це дозволить знизити витрати води через чисельні пориви.

 Цьогоріч у громаді оновили й декілька доріг – до Підгородненської та Перещепинської громад.  Щойно почали ремонт аварійної греблі.

«За час війни отримали допомогу від ДніпроОВА – медичне обладнання. Це киснева станція, ультразвуковий та електрохірургічний апарати, монітори пацієнта, – сказав Петро Єрьоменко. – Медобладнанням допомагали й міжнародні організації та благодійники».

 Аграрії громади зібрали понад 90% ранніх зернових. Далі візьмуться за соняшник та кукурудзу.

Нині у громаді – майже 1,5 тис переселенців.

Губиниська громада – одна з наймолодших на Дніпропетровщині. Її створили 1,5 роки тому. До неї входить 25 населених пунктів.