Дніпропетровськгаз готується передати ЗСУ пічки-буржуйки

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), у рамках акції «Зігріємо наших» передасть більше 30 пічок-буржуйок до ЗСУ разом з теплим одягом до Дня захисників та захисниць. Компанія відправить їх на 9 військових частин, де служать мобілізовані колеги, а також родичі працівників Дніпропетровськгазу. Потреба в буржуйках дуже велика, про це говорять самі військові, з якими підприємство підтримує зв’язок.

Саме тому три заводи RGC Production по Україні почали масове виробництво буржуйок. Всього планується виготовити 800 «фронтових» печей. Зокрема у м. Дніпро випустять 160 суперсучасних буржуйок для ЗСУ.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Наш завод RGC Production підійшов до випуску буржуйок так само технологічно, як підходить до виробництва суперсучасних ШГРП. Розкрій та гнуття матеріалу виконується за допомогою високоточного новітнього обладнання. Корпуси пічок зварюються роботизованими зварювальними комплексами та фарбуються температуростійкою фарбою. Кожен виріб посилений ребрами жорсткості, щоб витримувати температурні навантаження. А всі буржуйки для кращого маскування оснащені іскрогасниками», – коментує директор дінпровського заводу RGC Production Дмитро Рубель.

Крім цього, АТ «Дніпропетровськгаз» відкрило збір дитячих робіт, які ми також передамо нашим захисникам. Малюнки, листівки, поробки, обереги з молитвами та патріотичні браслети – усе це ми отримали від діток газовиків Кам’янського, Павлоградського, Новомосковського, Нікопольського відділення компанії та головного офісу АТ «Дніпропетровськгаз». Кожна з робіт наповнена дитячим теплом, любов’ю, подякою та щирими побажаннями хлопцям.

Зовсім скоро усі витвори мистецтва, а їх близько сотні, разом з печами-буржуйками та теплими речами поїдуть на передову. Це для того, щоб кожна дитяча робота підіймала бойовий дух наших воїнів на передовій.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!