Дніпропетровськгаз виконав техобслуговування близько 450 споживачам газу у регіоні

Газовики Дніпропетровськгазу продовжують у період воєнного часу цілодобово стояти на своєму економічному фронті та підтримувати економіку України.

Саме тому наші фахівці відновили критично важливу роботу для підтримки газорозподільної системи та безпеки мешканців регіону.

У березні майже 450 клієнтів отримали від Дніпропетровськгазу послугу з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Вона передбачає фахове обстеження внутрішньої газової системи для безпечного користування та запобігання виникнення аварійних ситуацій. Спеціалісти газорозподільної компанії провели ТО на об’єктах побутових і комунальних споживачів в області.

Виконувати технічне обслуговування має право обрана власником чи балансоутримувачем компанія, у якої є усі необхідні дозволи на роботи підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів та устаткування. Дніпропетровськгаз виконав вже десятки тисяч ТО для споживачів блакитного палива у регіоні, оскільки у нашої компанії фаховий персонал і вся необхідна матеріально-технічна база для проведення таких робіт. У воєнний час газовики газорозподільної компанії докладають великі зусилля, щоб усі споживачі блакитного палива мали стабільне та безаварійне газопостачання.

«Незважаючи на ситуацію у країні, наші спеціалісти продовжують активно виконувати свою роботу, оскільки є відповідальність перед клієнтами. Що включає ТО для наших клієнтів – це фахове обстеження внутрішньобудинкової газової мережі щодо можливих витоків газу, контроль щільності з’єднань газопроводів, усунення витоків на муфтових з’єднаннях, перевірка працездатності та змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах тощо. Спеціалісти нашої компанії працюють із сучасним спеціалізованим обладнанням та гарантують якість виконаних робіт”, – пояснює директор з капітального будівництва АТ «Дніпропетровськгаз» Максим Бойко.

Для отримання консультацій або укладання договору з газорозподільною компанією щодо проведення ТО, споживачі природного газу області можуть звертатись до найближчого 104.ua клієнтського простору або до відділу капітального будівництва Дніпропетровськгазу.