Працює бізнес та критична інфраструктура, триває посівна: яка ситуація у Петриківській громаді

На Петриківщині – усе спокійно. Працює критична інфраструктура, малий та середній бізнес. Аграрії продовжують посівну.

Про це розповіла під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації голова Петриківської селищної територіальної громади Наталія Коваленко.

«У Петриківській громаді все спокійно. Усі, хто можуть – працюють та сплачують податки, щоб забезпечити фінансову спроможність бюджету», – розповіла  Наталія Коваленко.

Аграрії Петриківщини вчасно розпочали працювати в полі, додала вона. Вже виконали майже 90% запланованих робіт з посіву ранніх зернових культур. Почали висаджувати в ґрунті овочі.

Працює малий та середній бізнес. Відкриті амбулаторії, магазини, аптеки. Школярі навчаються дистанційно.

У Петриківській громаді діють усі комунальні служби. Займаються прибиранням, благоустроєм території, обрізкою дерев, вивозять сміття.

«Мешканці громади згуртовані, як ніколи. Ми мобілізували усі наші зусилля, щоб створити надійний тил Збройним силам України. Гадаю, згуртованість – це саме те, що приведе нас до перемоги», – зазначила Наталія Коваленко.

Вона додала – у громаді зареєстрували понад 600 переселенців. Із них більш ніж 200 – діти.

У громаді переселенцям допомагають влаштуватися на роботу. Зокрема, у фермерських господарствах. Звертатися щодо вакансій можна за телефоном: 096 766 43 95.